Valeo Tech Day 22. 9. 2015

Nejen pro všechny příznivce automobilového průmyslu a jeho technologií se konal v úterý 22. září Valeo Tech Day. V Milovicích nedaleko od Prahy jsme po celý den prezentovali své systémy budoucnosti. Co všechno jste na akci mohli vidět?

Pro 64 účastníků bylo nachystáno 8 stanovišť, kde zaměstnanci společnosti příchozí seznamovali s jednotlivými systémy. Na tuto akci byly exkluzivně dovezeny vozy, na kterých se Valeo technologie testují a vyvíjejí. Účastníky jsme seznamovali se systémy nejen po odborné teoretické stránce, ale mohli vidět, jak vše funguje v praxi.

Dokážete si představit, že za vás bude řídit automat? My ano. Největším lákadlem akce byla technologie, která byla vyvinuta spojením více systémů. Tato technologie má funkci rozeznávání dopravních značek, dokáže reagovat na světelnou signalizaci a zabránit hrozícímu nebezpečí.

Jak všem vysvětlit, jak tyto systémy fungují? Nebylo nic jednoduššího než účastníky posadit do vozu a ukázat jim, jak jsou Valeo technologie unikátní. Nechali jsme je nahlédnout pod pokličku jedinečnosti a funkčnosti vyvíjených systémů. Mohli si vytvořili představu, jak tyto technologie ovlivňují a usnadňují řízení. Pochopili jakým směrem se ubírají nové technologie automobilového průmyslu, a které systémy se jednou stanou nepostradatelnou součástí každého vozu.

Účastníci, kteří byli osloveni těmito ojedinělými systémy natolik, že se chtěli stát součástí týmu Valeo, mohli absolvovat vstupní pohovor se zástupkyněmi HR oddělení. Ty s úsměvem na tváři všem kandidátům podaly potřebné informace o možnostech spolupráce se společností Valeo. Možná právě jim akce změnila život a nastartovala novou kariéru.

Pro všechny bylo připraveno jídlo všeho druhu a zajištěn pitný režim. Protože se celý Valeo Tech Day se vydařil a sklidil obrovský úspěch, tak jsme se rozhodli pořádat tuto akci každoročně. S kým se za rok potkáme?